Lokal użytkowy Łabiszyn

Łabiszyn, kujawsko-pomorskie

  • 3 475 000 zł
  • 4 500 m²
  • 772,22 zł/m²

Zdjęcie

Jagoda Górniak

Skontaktuj się

Lokal użytkowy Łabiszyn

Łabiszyn, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

3 475 000 zł

4 500 m²

772,22 zł/m²

Lokal użytkowy Łabiszyn

Zaktualizowane: 20 maja 2026

3 475 000 zł 4 500 m² 772,22 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 475 000 zł (772,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 4 500 m², 1 pomieszczenie; stan: dobry
  •   wejście od podwórza
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: hala; rok budowy: 1980
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dobre Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 75083

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż obiekt magazynowo produkcyjny o powierzchni ok. 1200 m², usytuowany na działce o powierzchni 5500 m².

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość z dużym potencjałem operacyjnym i rozwojowym. Obiekt doskonale sprawdzi się dla firm logistycznych, produkcyjnych oraz handlowych - zarówno pod własną działalność, jak i inwestycyjnie.
Specyfikacja obiektu
Łączna powierzchnia zabudowy: ok. (...)

Agent

Jagoda Górniak

726 235...

726 235 136

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

726 235...

726 235 136

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy